Навигация

Система матеріалів «ВИАТРОНикс»

Компанія ТМ “Віатрон Центр-Захід” представляє нову лінійку гідроізоляційних матеріалів економ класу з використанням гнучкої проникаючої гідроізоляції.

Матеріали даної лінійки призначені для гідроізоляції монолітних і збірних бетонних і залізобетонних конструкцій, кам’яних, цегляних, піщаних, деяких природних вапнякових матеріалів, а також конструкцій і споруд. Запобігають проникненню води при тиску, захищають бетон, залізобетон від впливу кислот і лугів, промислових стічних вод, нафтопродуктів, морської води, хлоридів, сульфатів і т. д. ТУ У26.6-34470717-001:2006

ВИАТРОНикс-ПЕНЕТРАТОВ для додання властивостей водонепроникності бетону, захисту від впливу слабоагресивних середовищ, в якості добавки в бетон для підвищення його марки по міцності, морозостійкості і водонепроникності.

ВИАТРОНикс-PRO (микробетон) для ремонту вибоїн, закладення стиків, тріщин.

ВИАТРОНикс-АКВАПЛАГ швидкотвердіючий склад для зупинки напірних печей.

ВИАТРОНикс-РЕМОКРЕТ (микробетон) застосовується для відновлення експлуатаційних властивостей, ремонту кам’яних, бетонних і залізобетонних конструкцій, відновлення геометрії при глибоких руйнування і економії ВИАТРОНикс-PRO, для ремонту тріщин та вибоїн, поверхня яких піддається постійним вологим впливів.

ВИАТРОНикс-МЕГАКРЕТ (микробетон) застосовується для відновлення експлуатаційних властивостей, ремонту кам’яних, бетонних і залізобетонних конструкцій, ремонту бетонних підлог і дорожніх покриттів, замонолічування швів, міжпанельних стиків ремонту великих руйнувань і вибоїн, де поверхня схильна до теплових впливів.

ВИАТРОНикс-ФРИЛАЙТ – застосовується для гідроізоляції кам’яних, дерев’яних підкладок де необхідно гідроізоляція проникаючої дії, стійка до вигинів.

ВИАТРОНикс-РАПИЛАЙТ застосовується для термінових ремонтних робіт бетонних і кам’яних поверхонь.

ВИАТРОНикс-МОНОЛІТ застосовується для виготовлення бетонних виробів: сегментів, блоків, труб, монолітних будівель і т. д..

ВИАТРОНикс-ИНЬЕКТРОН застосовується для ін’єктування бетонних, цегляних споруд з метою осушення, для відсічення капілярного підсосу, для грунтування з метою підвищення адгезії і водонепроникності, штукатурних сумішей на неорганічної основі.

Особливості:

• глибоко проникає в бетон по порах і мікротріщин, виштовхує воду і закупорює їх, при цьому бетон залишається «дихаючим»;
• обов’язково наноситься на вологу поверхню, як з внутрішньої, так і із зовнішньої сторони;
• в разі пошкодження обробленого бетону, гідроізоляція не порушується;
• підвищує міцність конструкції і морозостійкість;
• нетоксичний;
• сертифікований для використання з питною водою.