Навигация

“Віатрон-Ін’єктгрунт” – склад для ін’єктування, гідроізоляція проникаючої дії.

ОПИС:
Суха модифікована суміш, що складається з кварцового піску, високомарочних цементів, хімічної активної частини (ХАЧ). Містить інгібітори корозії арматури та перетворювачі іржі.

ПРИНЦИП ДІЇ:
заснований на високій розчинності та рухливості композиції, здатної на іонно-молекулярному рівні проникнути на достатню глибину щільної частини зруйнованої конструкції і за рахунок реакцій взаємодії з продуктами руйнування і гідратації в’яжучого утворювати нові міцні водостійкі з’єднання. За рахунок цих новоутворень і створюється «здоровий» шар, який продовжує термін служби старих конструкцій, що руйнуються.

КАТЕГОРІЯ:
Відновлення, санація старого бетону і з/б.
Пенетруюча (проникаюча) гідроізоляція при ін’ектірованії.
Грунтуюче покриття на сильно зруйнованих бетонних поверхнях.
Адгезійний шар між старим і новим бетоном.
Захисне покриття на горизонтальних бетонних поверхнях.
Захист від агресивних середовищ. Біокорозійний захист бетону.
Забезпечення захисту арматури в залізобетонних конструкціях від корозії.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Резервуари
Басейни
Фундаменти
Греблі
Дамби
Метрополітени
Підвали
Тунелі
Димові труби
Каналізаційні колектори
Мости
Естакади
Шляхопроводи
Аеротенки
Градирні
Причали
Доки
Колодязі

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Склад цемент, кварцовий пісок, ХАЧ
Колір сірий
Щільність 1500 кг/м3
Межа міцності на стиск не менше 40 МПа
Межа міцності при вигині не менше 6 МПа
Підвищення марки по водонепроникності на W2-W4
Підвищення марки по морозостійкості До F400
Глибина проникнення в пори бетону 150мм
Адгезія до бетонної поверхні не менше 1,6 МПа
Температура середовища застосування >+5°С
Кислотність середовища застосування 3-11 рН
Середня витрата на 1 м2/ м. п. 0,8-1,5 / 0,5-0,6 кг/м2
Упаковка мішки по 10, 25 кг

ПЕРЕВАГИ:
Містить перетворювачі іржі та інгібітори корозії – іржава арматура вимагає незначної обробки і приводиться в інертний стан.
Відновлює бетон і підвищує його міцність. Не утворює висолів на поверхні.
При порушенні захисного шару зберігає водоутримуючу здатність.
За рахунок проникнення матеріалу в структуру бетону забезпечується високий ступінь адгезії. Матеріал «дихає» і не створює плівку.
Матеріал допущений для застосування на спорудах питного водопостачання.
Матеріал не містить розчинників.
Стійке до агресивних середовищ. (Виключаючи високу концентрацію сірчистих сполук і кислот).
Працює по мокрій поверхні. Є неорганічним модифікатором.
Технологія застосування “Віатрон-Инъектгрунт”

1.ПІДГОТОВЧІ РОБОТИ:

1.1. Перед нанесенням на поверхню: Металевими щітками, скребками або механізованим інструментом очистити поверхню, що захищається від старої штукатурки, фарби, цементної плівки, зруйнованого шару бетону або цегли. Видалити пил повітрям або змити водою. Підготовлену поверхню зволожити водою до повного насичення. Надлишки води видалити.

1.2. Перед ін ” єктування матеріалами: В шаховому порядку буряться шпури (ненаголошеним способом) діаметром 25-32мм з кутом 30-45 градусів до горизонталі. Відстань між шпурами по горизонталі становить 200-300мм, по вертикалі 150-200мм. Глибина буріння становить 2/3 товщини стіни. Отримані отвори промиваються водою.

УВАГА: Забороняється використання якого-небудь роду грунтовки або полімерних композицій! Попереднє змочування водою обов’язково! Не допускається нанесення захисного покриття на суху поверхню!

2.ПРИГОТУВАННЯ ЗАХИСНОГО СКЛАДУ Висипати потрібну кількість захисного складу з мішка у ємність для розчину й розвести водою в кількості не більше 25% від сухої ваги суміші (при ін’ектірованії допускається зачиннення водою до 40%). Ретельно перемішувати розчин протягом 3-5 хвилин. При втраті пластичності розчину в процесі роботи відновити його перемішуванням. Після схоплювання не виробленого розчину подальше його застосування шляхом размолажіванія заборонено!

3.ЗАСТОСУВАННЯ:

3.1. Нанесення покриття: Захисне покриття «Viatron-ИнъектГрунт» наноситься на підготовлену поверхню жорсткою кистю (макловицею) або механізованим інструментом методом розпилення (набризку) товщиною від 0,5 до 1,5 мм. При необхідності отримання більшої товщини захисного покриття нанесення складу проводиться у кілька етапів з інтервалом 6-8 годин, але не більше 12 годин після нанесення попереднього шару з обов’язковим попереднім змочуванням поверхні. Для посилення дії складу «Viatron-ИнъектГрунт», для значного підвищення водонепроникності зводяться і раніше побудованих бетонних і залізобетонних конструкцій, необхідно додатково обробити конструкцію складами «Viatron-Універсальний», «Viatron-4» або «Viatron-3» в залежності від їх призначення і області застосування.

3.2. Ін’єктування: Після підготовчих робіт пробурені отвори необхідно промити водою (для насичення конструкції вологою). Надлишки води видалити. У разі пухкої (пустотною) структури бетону слід попередньо пробурені отвори заполнніть цементно-піщаним розчином під тиском до 0,5 МПа. Після того, як цементно-піщаний розчин схопиться, через 5-8 годин отвори розбурюються повторно і заповнюють розчином «Viatron-ИнъектГрунт» під тиском до 0,5 МПа. Після чого отвори закрити складом «ВІАТРОН-6(2)».

4.ДОГЛЯД ЗА НАНЕСЕНИМ ПОКРИТТЯМ Після нанесення захисного покриття його необхідно підтримувати у вологих умовах не менше 10-12 годин. Для цього необхідно проводити багаторазове змочування поверхні шляхом розпилення води по поверхні з інтервалом 5-6 годин. Необхідно захищати покриття від механічних впливів, дощу, негативної температури протягом 3-х діб.

5.ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ Виробництво робіт виконувати у пелюсткових респіраторах і гумових рукавичках. При попаданні на слизові оболонки очей, органів дихання, травлення і відкриті ділянки тіла необхідно негайно промити водою. Склад «Viatron-ИнъектГрунт» не токсичний, пожежо-, вибухобезпечний.

КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ: Контроль якості повинен здійснюватися на всіх етапах підготовки і виконання робіт у відповідності з даною інструкцією. Перед початком робіт необхідно перевірити термін придатності матеріалу (6 місяців з дня виготовлення), дата виготовлення вказана на упаковці виробника. «Viatron-ИнъектГрунт» при візуальному огляді не повинна містити грудок і механічних домішок. При виробництві робіт необхідно контролювати:

– якість підготовки поверхні;

– температуру навколишнього середовища (оброблюваної поверхні);

– температуру води для замішування;

– точне дозування і час перемішування;

– однорідність (відсутність нерозмішаних включень) при перемішуванні, а також час використання розчину;

– при нанесенні покриття повинно бути рівним, без пропусків, всі волосяні тріщини і каверни повинні бути покриті матеріалом;

– при нанесенні не повинно бути ознак розшарування і відшаровування від поверхні матеріалу.

ГАРАНТІЇ ВИРОБНИКА: Виробник гарантує відповідність матеріалу «Viatron-ИнъектГрунт вимогам ТУ при дотриманні правил транспортування, зберігання і технології застосування. Гарантійний термін зберігання 6 місяців з дня фасування. По закінченні гарантійного терміну зберігання перед застосуванням матеріал повинен бути перевірений на відповідність вимогам ТУ.

Цена 81,03 грн.