Навигация

Водяна пробка “Віатрон – 2”

Призначення: для роботи по бетонних, залізобетонних і цегляних конструкцій будівель.

Категорія: для швидкого усунення течі в якості тампонирующего складу при фільтрації води в бетонних конструкціях. Являє собою модифіковану суху суміш, що складається зі спеціальних цементів, кварцового піску, запатентованої хімічної активної частини. Дозволяє швидко усунути напірні течі в бетонних, ж/б, цегляних і інших конструкціях. Застосовується тоді, коли напір води не дозволяє виконати гідроізоляцію матеріалами ВІАТРОН-Універсал, ВІАТРОН – 4.

Область застосування:
ліквідація напірних теч
гідроізоляція бетонних і цегляних стін, підлог, санвузлів.
гідроізоляція побутових приміщень, розташованих на цокольних поверхах
гідроізоляція підвалів, погребів, душових і ванних кімнат

Ліквідацію течі необхідно здійснювати складами «ВІАТРОН-2 Пробка», «ВІАТРОН-4», «ВІАТРОН-6(2)» в комплексі. Для усунення течі необхідно провести підготовку: визначити місце течі, розкрити свищ до діаметра більше 10мм для зняття тиску, зачистити порожнину. Приготувати склад «ВІАТРОН-2 Пробка» згідно інструкції по застосуванню, заповнити половину об’єму порожнини матеріалу. Видалити надлишки. Решту необхідно заповнити складом «ВІАТРОН-6». Через 2 години необхідно нанести склад «ВІАТРОН-4». При ремонті вертикальних тріщин обробку проводити зверху вниз.

Технічні дані:
Терміни схоплювання 1,5-5,0 хв
Межа міцності на стиск через 28 діб. не менш 120 МПа
Марка по водонепроникності W-5
Марка за морозостійкістю F200
Середня витрата 1,5 кг/дм. куб
Температура застосування: не нижче +5*З

Інструкція по застосуванню “Віатрон-2 Водяна Пробка”

1. ПІДГОТОВКА ПОВЕРХНІ

Для забезпечення максимальної адгезії необхідно металевими щітками, скребками або механізованим інструментом очистити поверхню, що захищається від старої штукатурки, зруйнованого шару бетону або цегли. Видалити пил повітрям або змити водою. Наявні в бетоні тріщини з розкриттям більше 1 мм розшиваються під конус на глибину не менше 3-5 мм і зачистити Підготовлену поверхню зволожити водою до повного насичення. Надлишки води видалити. Забороняється використання якого-небудь роду ґрунтовки. Попереднє змочування водою поверхні обов’язково!

2. ПРИГОТУВАННЯ ТАМПОНИРУЮЩЕГО СКЛАДУ

Висипати потрібну кількість тампонирующего складу з мішка у ємність для розчину, залити водою (приблизно 30% від маси складу) до робочої густоти і ретельно перемішати до отримання однорідної маси. Додавати воду в сухий склад, а не навпаки. Час змішування не повинно бути більше 2 хв. Зачиняти необхідно таку кількість складу, що виробляється в течении3 хв. Увагу: Надлишок води призводить погіршення технічних характеристик!

3. ЗАСТОСУВАННЯ ТАМПОНИРУЮЩЕГО СКЛАДУ